Naar de inhoud
Glazen spaarvarken op een tropisch eiland: wekelijkse cashback bij Spinsino
Elke week terug11% cashbackVan je netto casinoverlies, tot €7.777 per week en met maar 1x inzet.Zo werkt het
Raket met het Spinsino-logo op een eiland: wekelijkse reload bij Spinsino
Wekelijkse reload40% tot €200Elke week 40% extra op een storting vanaf €30, tot €200 en met 35x inzet.Zo werkt het
Vrouw met speelkaarten met 777 en kersen: maandelijkse reload bij Spinsino
Maandelijkse reload100% tot €200Je storting vanaf €20 verdubbeld tot €200, met 35x inzet binnen 7 dagen.Zo werkt het
Man in smoking en vrouw tussen gouden confetti bij Spinsino
Spin and Win Grand JackpotMega vanaf €6.000.000Vier jackpots, Mini, Minor, Major en Mega, voor €0,10 extra per spin.Naar de slots
Hand met telefoon en badges van het loyaliteitsprogramma van Spinsino
Spinsino Loyalty15 niveausXP met elke echte inzet en een draai aan het beloningswiel bij elk nieuw niveau.Lees de review

Spinsino Casino: 175% welkomstbonus tot €1.000 en 75 free spins

Spinsino casino geeft nieuwe spelers 175% tot €1.000 plus 75 free spins op Gates of Olympus bij een eerste storting vanaf €20, en daarna elke week 11% cashback in een lobby van 3000+ spellen.

  • 11% cashback elke week
  • opnemen vanaf €25
  • live chat 24/7

Populair in de lobby

Spelaanbieders

  • Pragmatic Play
  • Play'n GO
  • Push Gaming
  • Evoplay
  • Betsoft
  • Spribe
  • 3 Oaks Gaming
  • EGT Digital
  • Just Slots
  • Thunderkick
  • Avatar UX
  • Spinomenal
  • Penguin King
  • Backseat Gaming
  • Popiplay
  • Iconic21

Spinsino Originals

Veilig storten

  • Open
    Banking
  • VISA
  • ₿
Nu storten

Deze gids zet de voorwaarden van Spinsino op een rij en geeft op 5 onderdelen een oordeel. Wat 35 keer inzetten in euro's betekent, rekenen we voor bij Spinsino bonus; een account openen of terug naar je saldo begint bij Spinsino login.

Spinsino casino in één tabel

Spinsino is een online casino met 3000+ spellen en een sportboek ernaast; het zwaartepunt ligt bij slots, crash games en live tafels.

OnderdeelBij Spinsino
Welkomstbonus175% tot €1.000 + 75 free spins, eerste storting
Minimale storting€20
Minimale opname€25
Opnamelimiet€2.500 per dag, €7.500 per week, €15.000 per maand
Spellen3000+, met een eigen reeks Spinsino Originals
LoyaliteitSpinsino Loyalty met 15 niveaus
Klantenservicelive chat 24/7, [email protected]
Mobielgeen app in een store, wel een mobiele site voor iOS en Android
TaalEngels en 10 andere talen, geen Nederlands

Van de 11 talen is geen enkele Nederlands, dus kassa, voorwaarden en chat lees je in het Engels, met bedragen in euro vanaf een storting van €20.

Bonussen bij het Spinsino online casino

De welkomstbonus van het Spinsino online casino is 175% van je eerste storting met een plafond van €1.000; wie €50 stort, krijgt €87,50 bonus.

Zo zet je €50 storting om
  1. €50je storting
  2. €87,50bonus van 175%
  3. €3.062,50inzet: 35x de bonus
  4. 7 dagenom rond te spelen
Alleen het bonusbedrag telt voor de 35x; met bonusgeld zet je maximaal €5 per ronde in.
ActieMin. stortingInzetWanneer
175%175% tot €1.000welkomstaanbod + 75 free spins, vanaf €20, te kiezen in de kassa Meer€2035xeerste storting
11%11% cashbackop je netto casinoverlies per week, max. €7.777 Meer€201xelke week
5%5% dagelijkse reloadelke dag, tot €25 per keer, vanaf €50 Meer€505xelke dag
40%40% wekelijkse reloadtot €200 per week, vanaf €30 Meer€3035xelke week
100%100% maandelijkse reloadtot €200, vanaf €20 Meer€2035xelke maand
FSSpel van de weekelke woensdag 12:00 UTC een nieuwe slot; storten en opdrachten halen geeft free spins Meerstorting35xelke week

Zolang je met bonusgeld speelt, geldt overal een maximale inzet van €5 per ronde. De cashback heeft de lichtste inzetvereiste: verlies je in een week €300 op casinospellen, dan krijg je €33 terug en zet je die €33 één keer in vóór zondag 23:59 UTC.

Spellen: wat casino Spinsino in de lobby zet

Casino Spinsino deelt de 3000+ spellen op in rijen: Uitgelicht, Spinsino Originals, Toppers, Nieuwe spellen, Casual, Roulette, Spelshows, Blackjack en Jackpotspellen.

De slots komen van onder meer Pragmatic Play, Play'n GO, Push Gaming, Betsoft, Evoplay, 3 Oaks Gaming en EGT Digital. Crash games staan bij de casual spellen, met titels van Spribe en Gravity Plinko, en tellen voor 0% mee voor een bonus. Wat het Spinsinos casino-aanbod eigen maakt, is de eigen reeks Spinsino Originals, van Mines en Plinko tot Keno en Blackjack Pro.

Met bonusgeld telt een slot voor 100%, roulette, dice, arcade en crash voor 0% en de rest voor 20%. De Originals en alle Plinko-spellen staan ook op de lijst met uitgesloten spellen, dus met bonusgeld leveren ze 0% op; welke slots wel meetellen, zie je bij Spinsino slots.

Uitgelicht bij Spinsino

Storten, opnemen en verificatie bij Spinsino

Bij Spinsino stort je vanaf €20 en neem je op vanaf €25, terug via dezelfde methode waarmee je stortte.

Opnamelimieten bij Spinsino
  • Minimale opname€25
  • Per dag€2.500
  • Per week€7.500
  • Per maand€15.000
Standaardlimieten uit de algemene voorwaarden.
RegelWat Spinsino publiceert
Methoden op de homepageOpen Banking, Visa, Mastercard, Bitcoin
Storting op saldobinnen 10 minuten
Opnamemeestal direct, bij handmatige controle tot 24 uur
Bank schrijft bijbinnen 5 werkdagen
Kosten opnamegeen, als je je storting minstens 1 keer hebt ingezet
Maximale stortingniet gepubliceerd

Documenten vraagt Spinsino bij je eerste opname, of eerder zodra je meer dan €2.000 stort.

  1. Een korte vragenlijst, nodig voor elke opname.
  2. Voor- en achterkant van je ID, rijbewijs of paspoort, plus een selfie met dat document.
  3. Een bankafschrift of rekening van een nutsbedrijf, niet ouder dan 90 dagen, met alle 4 hoeken zichtbaar.

Stuur je documenten in voordat je een grote winst wilt opnemen, zeker als die boven de daglimiet van €2.500 uitkomt; dan wacht je daarna niet nog op de check.

Spinsino Loyalty: 15 niveaus en het beloningswiel

In Spinsino Loyalty verdien je XP met echte inzetten: 1 XP per €1 op slots, 1 XP per €5 in het live casino.

  1. Niveau 1–3missies, toernooien, winkel
  2. Niveau 4–6verborgen missies
  3. Niveau 7–9VIP-missies, VIP-winkel
  4. Niveau 10–13VIP-toernooien, VIP-manager
  5. Niveau 14–15persoonlijke beloningen
NiveausWat erbij komt
1–3missies, toernooien, winkel
4–6verborgen missies
7–9VIP-missies, VIP-winkel
10–13VIP-toernooien, VIP-manager
14–15exclusieve persoonlijke beloningen

Elk nieuw niveau geeft 1 draai aan het beloningswiel. Met missies verdien je munten, die je in de winkel inwisselt voor free spins, free bets, bonusgeld of bonus buys; hoeveel XP je nodig hebt voor niveau 2 tot 15, publiceert Spinsino niet.

Spinsino casino online op je telefoon

Spinsino casino online speel je op je telefoon in de browser van iOS of Android, zonder download en zonder app uit de App Store of Google Play, met dezelfde 3000+ spellen en dezelfde kassa vanaf €20; wat dat betekent voor inloggen en storten onderweg, staat bij Spinsino casino app.

Wat je bij Spinsino vooraf wilt weten

  • Vraag je een opname aan voordat de inzetvereiste klaar is, dan vervallen al je bonussen.
  • 1 account per persoon en per huishouden; een tweede account kan leiden tot sluiting van allebei.
  • Een account dat 180 dagen stil ligt, geldt als slapend. Daarna kan Spinsino 10% van het saldo per maand inhouden, na een mail 30 dagen vooraf.
  • Boven $5.000 aan stortingen vraagt Spinsino ook naar de herkomst van je geld.

Hoe deze 4 punten wegen tegen de sterke kanten, zoals de cashback van 11% en opnames tot €2.500 per dag, lees je in de Spinsino review.

Account openen bij Spinsino

Vragen over Spinsino casino

Kan ik bij Spinsino met Bitcoin storten?

Ja, Bitcoin staat met Open Banking, Visa en Mastercard in de betaalstrook op de homepage. Opnemen vanaf €25 gaat terug via dezelfde methode als je storting.

Vanaf welk bedrag speel je bij Spinsino casino?

€20. Dat is ook het minimum voor de welkomstbonus en de wekelijkse cashback; opnemen kan vanaf €25.

Hoeveel spellen heeft Spinsino casino?

Meer dan 3000, van slots en jackpots tot crash, live tafels en spelshows, plus een eigen reeks Spinsino Originals.

Hoe lang duurt de verificatie bij Spinsino?

Meestal een paar minuten, hooguit een uur, want de controle loopt automatisch. Je stuurt een ID met selfie en een adresbewijs van maximaal 90 dagen oud.

Welke spellen tellen niet mee voor de inzetvereiste?

Roulette, live roulette, dice, arcade en crash tellen voor 0%. Ook hele aanbieders staan op de uitsluitingslijst, met 0% bijdrage, waaronder Spinsino Originals, Spribe, Red Tiger en alle Plinko-spellen.

Hoe neem ik contact op met Spinsino?

Via de live chat, die 24/7 bemand is, of per mail naar [email protected]; een telefoonnummer publiceert Spinsino niet.

175% tot €1.000 + 75 free spins18+ · voorwaarden gelden

Bonus pakken