Spinsino slots: welke tellen mee, en waar zit de jackpot
- 3000+spellen
- 100%inbreng slots
- €5max. inzet met bonus
- €6.000.000start Mega-jackpot
Spinsino slots tellen voor 100% mee bij het rondspelen van een bonus, maar niet allemaal: alle spellen van onder meer Penguin King, Red Tiger, Spribe en de eigen Spinsino-reeks staan op de uitsluitingslijst.
Die lijst hoort bij alle spinsino casino bonuses, van het welkomstaanbod tot de herlaadbonus. Wie mobiel draait, vindt dezelfde lobby in de spinsino casino app via de browser.
Spinsino slots die niet meetellen voor je bonus
De vaakste fout: een bonus rondspelen op een slot met 0% inbreng, waar het spel gewoon draait maar de teller van je 35x-inzet stilstaat.
| Speltype | Inbreng in de 35x-inzet |
|---|---|
| Slots | 100% |
| Roulette en live roulette | 0% |
| Dice-, arcade- en crashspellen | 0% |
| Alle overige spellen | 20% |
Volledig uitgesloten zijn onder meer alle spellen van 7 aanbieders: Penguin King, Red Tiger, Kalamba Gaming, Mascot Gaming, Spadegaming, 1spin4win en Spribe, alle Plinko-varianten en de eigen Spinsino-reeks. Ook 6 losse titels als Mega Moolah, Thunderstruck II, Immortal Romance, Dead or Alive, Money Train 2 en Jammin Jars tellen niet.
- Slots100%
- Overige spellen20%
- Roulette en live roulette0%
- Dice, arcade en crash0%
In de rij Hold and Win staan meerdere slots van Penguin King. Ze vallen op, maar leveren 0% inbreng op. Gates of Olympus, het spel van de 75 gratis spins, staat niet op de lijst.
Rekenvoorbeeld: 35x inzet bij €20 en €80
De inzet van 35x geldt voor het bonusbedrag, niet voor je storting, en moet binnen 7 dagen rond zijn.
- €20je storting
- €35bonus van 175%
- €1.225inzet: 35x de bonus
- 7 dagenom rond te spelen
Storting €20: bonus €35 (175%). Je zet 35 × €35 = €1.225 in op slots die meetellen. Met de maximale €5 per spin zijn dat minstens 245 spins.
Storting €80: bonus €140. Je zet 35 × €140 = €4.900 in. Daarna kun je maximaal 10 × €140 = €1.400 uit de bonus omzetten in opneembaar geld.
Vraag je eerder een opname aan, dan vervallen alle bonussen. Zakt het bonussaldo onder €0,10, dan sluit Spinsino de bonus.
Categorieën in de Spinsino-lobby
Spinsino deelt de 3000+ spellen op in rijen; voor slotspelers tellen deze 8.
- Hoge volatiliteitMinder vaak winst, grotere uitschieters.
- TopkeuzesDoor Spinsino uitgekozen titels.
- JackpotspellenOnder andere Mega Moolah, Divine Fortune en Major Millions.
- Bonus kopenDirecte toegang tot de bonusronde, alleen met echt geld.
- MegawaysRollen die bij elke spin van vorm veranderen.
- Hold and WinEigen rij voor dit speltype, met veel titels van Penguin King.
- Provider van de maandElke maand een andere studio uitgelicht.
- NieuwTabblad met de releases die elke week binnenkomen.
Providers achter de Spinsino slots
Spinsino noemt 3 grote namen: Pragmatic Play (Gates of Olympus, Sweet Bonanza), Play'n GO (Book of Dead) en Push Gaming (Razor Shark). Daarnaast draaien er slots van 10 andere studio's: EGT Digital, Betsoft, Evoplay, GameArt, Fugaso, Felix Gaming, Caleta, Fazi, 3 Oaks Gaming en SwinttPremium.
Op de startpagina staan nog 6 kleinere studio's: Just Slots, Shady Lady, Popiplay, Avatar UX, Thunderkick en Backseat Gaming.
Slots uit de lobby van Spinsino
Alles bekijkenBonus kopen bij Spinsino: alleen met echt geld
Met bonusgeld een bonusronde kopen mag niet; zo staat het in de bonusvoorwaarden van 29-01-2025. Spinsino gebruikt eerst je echte geld en pas daarna het bonusgeld: van een storting van €80 kun je dus eerst die €80 aan bonusrondes besteden. Daarna koop je pas weer iets als de 35x-inzet rond is.
Spin and Win Grand Jackpot op de Spinsino slots
Bij de Grand Jackpot meld je je één keer aan; daarna betaalt elke spin vanaf €0,20 op een deelnemend spel €0,10 extra in de pot.
| Niveau | Startbedrag |
|---|---|
| Mega | €6.000.000 |
| Major | €10.000 |
| Minor | €100 |
| Mini | €5 |
Meedoen kan alleen met echt geld en een geverifieerd account, ook voor die €0,10 per spin. Een vermenigvuldiger maakt van de €0,10 een hoger bedrag, met meer kans maar ook hogere kosten per spin. Welke spellen meedoen, bepaalt Spinsino zelf en kan wisselen.
Spel van de week: elke week gratis spins op één slot
Spinsino kiest elke week een nieuw spel van de week, van woensdag 12:00 tot dinsdag 23:59 (UTC). Je doet een geldige storting, zet in op dat spel en voltooit de opdrachten.
Wie alle opdrachten afrondt, krijgt 1 keer per week gratis spins op hetzelfde spel. Hoeveel spins en welke storting precies, publiceert Spinsino niet. De winst eruit valt onder 35x inzet binnen 7 dagen.
Cashback en dagelijkse 5% voor Spinsino slots
Twee acties lopen elke week door: 11% cashback op je nettoverlies en 5% extra op stortingen vanaf €50. Spinsino rekent het zelf voor: wie €500 verliest, krijgt €55 terug.
| Voorwaarde | Wekelijkse cashback | Dagelijkse 5% |
|---|---|---|
| Wat je krijgt | 11% van je nettoverlies, maandag 00:00 tot zondag 23:59 (UTC) | 5% van je storting, na aanmelding |
| Maximum | €7.777 per week | €25 per storting, zo vaak per dag als je wilt |
| Minimale storting | €20 | €50, en je moet al eens gestort hebben |
| Inzet | 1x, vóór zondag 23:59 (UTC) | 5x, vóór 23:59 (UTC) dezelfde dag |
| Spellen | Alle casinospellen | Slots en blackjack |
| Max. per spin | €5 | €5 |
| Grens op winst | Niet genoemd | 7x de bonus |
De cashback haal je vanaf maandag op en uiterlijk zondag; daarna vervalt hij. De 5% combineer je niet met andere acties van Spinsino.
Naar de slotlobbyOns oordeel over de Spinsino slots
Pluspunten
- Ruim 3000 spellen, van Pragmatic Play tot kleine studio's.
- Slots tellen 100% mee voor de bonusinzet.
- Elke week 11% terug op je verlies, met maar 1x inzet.
- Een jackpot over meerdere spellen die bij €6.000.000 begint.
Minpunten
- Lange uitsluitingslijst, ook met bekende jackpotslots.
- 7 dagen voor een 35x-inzet is kort.
Voor slotspelers is Spinsino sterk met 3000+ spellen en 11% cashback, mits je vóór het spelen de uitsluitingslijst naast je lobby legt. Met een bonus heb je 7 dagen, dus kies dan alleen slots met 100% inbreng.
Slotvragen die vaak terugkomen
Tellen de gratis spins op Gates of Olympus mee voor de inzet?
De winst uit die 75 spins wordt bonusgeld met een eigen 35x-inzet binnen 7 dagen. Gates of Olympus zelf telt voor 100% mee.
Waarom staat mijn inzet stil terwijl ik slots speel?
Waarschijnlijk speel je een titel van een uitgesloten provider, zoals Penguin King of Red Tiger. Die draaien gewoon, maar je inzet telt voor 0% mee.
Kan ik met bonusgeld een bonusronde kopen?
Nee, Bonus kopen werkt alleen met echt geld; met bonusgeld blijft de grens €5 per ronde.
Hoeveel mag ik per spin inzetten met een bonus?
Maximaal €5 per ronde zolang je met bonusgeld speelt. Dat geldt voor het welkomstaanbod, de cashback en het spel van de week.
Doe ik automatisch mee aan de Grand Jackpot?
Nee, je zet hem 1 keer aan in de lobby of in het spel. Daarna blijft hij aan tot je je zelf afmeldt, en elke spin kost dan €0,10 extra.
Hoeveel slots heeft Spinsino?
Spinsino adverteert met 3000+ spellen, en het grootste deel daarvan zijn videoslots. Nieuwe titels komen elke week in het tabblad Nieuw.
Zijn de slots van Spinsino eerlijk?
Volgens artikel 7.4 van de voorwaarden zijn de spellen getest en gecertificeerd door onafhankelijke laboratoria. Welk laboratorium, staat er niet bij.










