Naar de inhoud
Spinsino bonus: 175% tot €1.000 plus 75 free spins
Welkomstaanbod175% tot €1.000+ 75 free spinsBonus kiezen18+ · voorwaarden gelden

Spinsino bonus: 175% tot €1.000 en 75 free spins op je eerste storting

Als nieuwe speler krijg je als Spinsino bonus 175% tot €1.000 plus 75 free spins op Gates of Olympus, op je eerste storting vanaf €20. Een bonuscode is er niet: je kiest het welkomstaanbod in de kassa, vóór je betaalt.

Wie na 01.04.2026 een account opende, komt in aanmerking zolang de eerste storting binnen 30 dagen na registratie valt. Heb je nog geen account, dan staat het aanmelden stap voor stap op de pagina over spinsino login.

Ons oordeel: goed. 175% is royaal en Gates of Olympus telt gewoon mee, maar 35x het bonusbedrag in 7 dagen vraagt veel speeltijd. Hoe zwaar dat weegt, zie je in het rekenvoorbeeld met €100 en €300.

Spinsino welcome bonus in drie stappen activeren

De Spinsino welcome bonus activeer je in 3 stappen in de kassa, zonder code: eerst het aanbod kiezen, dan storten.

Van registratie tot opname
  1. Stap 1Registratieaccount na 01.04.2026
  2. Binnen 30 dagenStorting vanaf €20welkomstaanbod kiezen in de kassa
  3. Binnen 24 uur75 free spinsop Gates of Olympus
  4. 7 dagenInzetten35x het bonusbedrag
  5. DaarnaOpnemenvanaf €25
  1. Account openen. Vul je echte naam, geboortedatum en adres in; daarop controleert Spinsino later je opname.
  2. Welkomstaanbod aanvinken. Open de kassa en selecteer het welkomstaanbod. Zonder die keuze komt er geen bonus, ook niet achteraf.
  3. Minstens €20 storten. De 175% bonus komt op je saldo; de 75 free spins volgen binnen 24 uur.

Zie je de 75 free spins niet meteen, wacht dan die 24 uur af voor je de support mailt. Japan is het enige land dat het welkomstaanbod uitsluit.

Spinsino casino bonuses naast elkaar

Spinsino casino bonuses lopen uiteen van 175% eenmalig tot 5% elke dag, met heel verschillende inzetvereisten.

ActieBonusMaximumMin. stortingInzetvereisteTijd om vrij te spelen
Welkomstaanbod175% + 75 free spins€1.000€2035x het bonusbedrag7 dagen
Maandelijkse reload100%€200€2035x7 dagen na aanmelden
Wekelijkse reload40%€200€3035xtot zondag 23:59 UTC
Dagelijkse reload5%€25 per keer€505xdezelfde dag tot 23:59 UTC
Wekelijkse cashback11% van je netto verlies€7.777 per week€201xtot zondag 23:59 UTC

De 3 reloads zijn er voor spelers die al gestort hebben, en elke storting activeert maar 1 bonus; kies je er 2 tegelijk, dan gaat de eerst gekozen voor. De dagelijkse 5% pak je zo vaak per dag als je wilt, alleen niet samen met een andere actie.

Ook het maximum dat je uit bonusgeld mag opnemen, verschilt per actie: 5 keer de bonus bij de maandelijkse reload, 7 keer bij de dagelijkse.

Een vaste datum voor de maandelijkse reload van 100% publiceert Spinsino niet: aanmelden kan alleen op de dag van de actie zelf, tussen 00:00 en 23:59 UTC.

Rekenvoorbeeld: €100 of €300 storten bij Spinsino

Met €100 op je eerste storting krijg je €175 bonus en zet je €6.125 in voordat dat bedrag opneembaar wordt.

Zo zet je €100 storting om
  1. €100je storting
  2. €175bonus van 175%
  3. €6.125inzet: 35x de bonus
  4. 7 dagenongeveer €875 per dag
Alleen het bonusbedrag telt voor de 35x; met bonusgeld zet je maximaal €5 per ronde in.
Eerste storting€100€300
Bonus (175%)€175€525
Speelsaldo€275€825
Inzet nodig (35x bonus)€6.125€18.375
Per dag, verdeeld over 7 dagen€875€2.625
Spins bij de hoogst toegestane inzet van €51.2253.675

Het plafond van €1.000 haal je met een storting van ongeveer €571; meer storten maakt de bonus niet groter. Met €300 zit je op ruim de helft van dat plafond, terwijl je inzetdoel drie keer zo groot is als bij €100.

Spinsino zet eerst je eigen €100 of €300 in en pas daarna het bonusgeld.

Kleine storting, korte week: bij €100 moet je elke dag €875 rondspelen om binnen 7 dagen klaar te zijn. Past dat niet bij hoe jij speelt, dan is de cashback van 11% met 1x inzet de rustigere route.

75 free spins op Gates of Olympus: wat ermee kan

De 75 free spins draaien alleen op Gates of Olympus van Pragmatic Play en ruil je niet in voor geld.

RegelVoor de 75 free spins
SpelGates of Olympus van Pragmatic Play
Op je accountbinnen 24 uur na je eerste storting
Inzetvereiste op de winst35x, binnen 7 dagen
Maximaal opnemen10 keer de winst uit de free spins
Inwisselen voor geldniet mogelijk

Gates of Olympus staat niet op de lijst met uitgesloten spellen, dus je speelt de winst uit de 75 spins op dezelfde slot vrij.

Win je met 75 spins een klein bedrag, dan blijft ook het opnameplafond klein: 10 keer die winst, niet 10 keer je volle bonus van maximaal €1.000.

Welke spellen tellen mee voor je inzetvereiste

Bij Spinsino tellen alleen slots voor 100% mee; roulette en crash tellen voor 0%.

Wat telt mee voor de inzetvereiste
  • Slots100%
  • Alle andere spellen20%
  • Roulette en live roulette0%
  • Dice, arcade en crash0%
Spinsino Originals, Spribe en alle Plinko-spellen staan daarnaast op de lijst met uitgesloten spellen.
SpelcategorieBijdrage aan de inzet
Slots100%
Roulette en live roulette0%
Dice, arcade en crash games0%
Alle andere spellen20%

Daarbovenop sluit Spinsino honderden titels helemaal uit: alle Spinsino Originals, alles van Spribe, Red Tiger, Kalamba en 1spin4win, alle Plinko-spellen en de hele Mega Moolah-reeks, en een bonus buy met bonusgeld mag ook niet.

Crash games van Spribe tellen voor 0%, dus die speel je beter met je eigen saldo, zonder actieve bonus; welke slots wel vrij zijn, zie je bij spinsino slots.

Na de eerste storting: cashback, spel van de week en jackpot

Spinsino geeft elke week 11% van je netto casinoverlies terug, met een inzetvereiste van 1x.

Cashback in een voorbeeld
€200netto verlies in een week× 11%wekelijkse cashback=€22terug, 1x inzetten
Op te halen vanaf maandag 00:00 UTC, uiterlijk zondag 23:59 UTC.
Netto verlies maandag tot zondagCashback (11%)Inzet voor opname (1x)
€300€33€33
Maximum per week€7.777€7.777
  • Wekelijkse cashbackBerekend over maandag 00:00 tot zondag 23:59 UTC. Ophalen kan vanaf maandag 00:00 UTC en moet vóór zondag 23:59 UTC, anders vervalt het. Uitbetaald wordt vanaf €1.
  • Spel van de weekElke woensdag om 12:00 UTC kiest Spinsino een nieuwe slot voor een week. Stort, haal alle opdrachten op die slot en je krijgt free spins met 35x inzet.
  • Jackpot Spin and WinEén keer aanmelden, €0,10 extra per spin bij een inzet vanaf €0,20. De Mega-jackpot start op €6.000.000 en betaalt uit in contanten; bonusgeld doet niet mee.
  • Loyaliteit15 niveaus, met 1 XP per €1 op slots. Elk nieuw niveau geeft een draai aan het beloningswiel; munten uit missies ruil je in de winkel voor free spins of bonusgeld.

175% tot €1.000 + 75 free spins, vanaf €20 · 18+

Welkomstaanbod kiezen

Waarom je Spinsino bonus kan vervallen

Een Spinsino bonus vervalt bijna altijd door 1 van deze 5 regels uit de bonusvoorwaarden.

Je vroeg een opname aan vóór de inzet rond was

Dan vervallen alle bonussen in één keer; speel eerst de 35x vol, of vraag pas op als je de bonus wilt laten gaan.

Er kwam niets binnen na je storting

Je vinkte de actie niet aan vóór het storten, koos 2 acties tegelijk of stortte onder het minimum van €20, €30 of €50; kies dan opnieuw en stort nog een keer.

Je zette meer dan €5 per ronde in

€5 is het maximum per ronde zolang je met bonusgeld speelt, en bij een overtreding mag Spinsino bonus en winst schrappen.

Je bonussaldo zakte onder €0,10

Onder €0,10 sluit de bonus vanzelf en is hij weg.

De 7 dagen waren voorbij

Na 7 dagen vervalt wat nog niet vrijgespeeld is; kies dus een storting waarvan je de 35x echt haalt, zoals in het rekenvoorbeeld. Hoe Spinsino daarna uitbetaalt, tot €2.500 per dag, staat in onze spinsino casino review.

Vragen over de Spinsino bonus

Heeft Spinsino een bonuscode?

Nee, voor de 175% tot €1.000 bestaat geen bonuscode. Je kiest het welkomstaanbod in de kassa vóór je eerste storting van minimaal €20; een reload zet je op dezelfde manier aan met de knop bij de actie.

Hoe lang heb ik om de Spinsino welcome bonus vrij te spelen?

7 dagen vanaf het moment dat je de bonus claimt, en nog eens 7 dagen voor de winst uit de free spins; wat daarna niet rond is, vervalt.

Kan ik met Spinsino bonusgeld crash games spelen?

Dat levert niets op voor je inzetvereiste: dice, arcade en crash tellen voor 0%, en alles van Spribe en de Spinsino Originals staat op de uitsluitingslijst.

Wat is de minimale storting voor een Spinsino bonus?

€20 voor het welkomstaanbod en de maandelijkse reload, €30 voor de wekelijkse reload van 40% en €50 voor de dagelijkse 5%.

175% tot €1.000 + 75 free spins18+ · voorwaarden gelden

Bonus kiezen